Кошик
23 відгуків
PVA
+380973215459
+380973215459
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Бензопили

Увагу Важливо

Краща бензопила! -Tekhmann2020 року.

Прохання уточнювати ціну та наявність особливо ціну все заходить в доларах кожен день міняти ми не встигаємо

дякую за розуміння

Вибір пильної гарнітури

Не варто намагатися поєднати компоненти пильної гарнітури – ланцюг, шину, провідне ланцюгове колесо (зірочка) – різних виробників. Як правило, вони несумісні.
Агресивність пилки залежить не від кроку ланцюга безпосередньо, а від потужності й крутного моменту. Потужність визначає здатність інструменту протягати через розпил ланцюг. При незбалансованому підборі компонентів або двигун буде не здатний протягнути ланцюг через розпил, або ланцюг буде проскакувати «вхолосту».

Після низки практичних досліджень була виявлена наступна закономірність оптимального підбору компонентів:

 • об'єм циліндра 40-50 сантиметрів кубічних - ланцюг з кроком 0,325 дюйма;
 • більш потужний двигун – ланцюг з кроком 3/8 дюйма;
 • пила підвищеної потужності з високим крутним моментом – ланцюг з кроком 0,404 дюйма.
 • При заміні ланцюга на ланцюг з іншим кроком необхідно буде міняти і провідну зірочку.


Використовується бензин і масла для бензопил Tekhmann

Бензопили Tekhmann оснащені двотактними карбюраторними двигунами і двома баками,що вже є стандартом для бензопил цього класу – для заливки паливної суміші і олії для змащування ланцюга.
Як правило, об'єм масляного бака менше обсягу паливного бака в 1,5-2 рази. Це зроблено для того, щоб вміст баків закінчувалося приблизно одночасно (через 30-45 хвилин роботи інструменту).

Особливістю робочого циклу двотактного двигуна є те, що для змащування тертьових деталей (поршня, валу) не застосовуються масляні насоси, масло додається в бензин. Щоб уникнути поломки інструмента, не варто працювати на чистому бензині або порушувати пропорції суміші масла і бензину.Для вітчизняних бензопил використовують 76 бензин і мотоциклетні масла в пропорції 1/25. Для зарубіжних моделей використовують 92 (або вище) бензин і фірмові масла для бензопил у співвідношенні 1/40.
Для змащування пильного апарату можна використовувати звичайні масла, відповідні для Автомобіля (для моделей Tekhmann – моторні, для Tekhmann – трансмісійні).

Слід пам'ятати про те, що пила сама по собі повинна бути адаптована до кліматичних умов (наприклад, до низьких температур). Якщо інструмент не адаптований до холоду, навіть грамотний підбір інгредієнтів буде марний.

бензопила Tekhmann форма належить до рівня домашнього садового приладу, проте володіє солідною міцністю, значними промисловими рисами і відданою працею в тому числі і присутність обставину значного перевантаження. Кохана дасть можливість Для вас приготувати поліна, розрізати дощечки і колоди, зрізати зайве деревина і в тому числі і з метою опиловки кохана придатна. Легкість в експлуатації гарантує з метою подібного приладу ймовірність використання в абсолютно всіх областях, Для вас ніяк не потрібно бути фахівцем з метою високоякісної експлікації та стрімкого вивчення такого роду безперервний пилки. Багато дивні вживав ніяк не володіють концепції простого старту і привести в дію подібну пилку хоча і припустимо, однак досить важко, таким чином одно як безпосередньо канат стартера розтягується дуже важко з проскоками. Дане ніяк не лише некомфортно, однак і негативно впливає на самий-самий стартері, його джерело діяльність досить невеликий. І з цієї причини я радимо Для вас придбати пила бензинова Tekhmann , кохана має концепцію простого пуску, що гарантує миттєвий пуску мотора з найменшими витратами зусиль. Варто виділити великий період роботи презентованого приладу, хтось прослужить досить довгий час дощ присутність обставину стабільної експлуатації. Це обумовлюється вірною системою мотора, компетентна поршеньковая категорія і блискучий гідроциліндр гарантують тривалий період роботи і вірну діяльність в різних обставинах.

Купівля та експлуатація бензопили Tekhmann!

Наведемо кілька рекомендацій, які, на наш погляд, будуть корисні щасливому володареві новенької бензопили Tekhmann .
 • Уважно прочитайте інструкцію по застосуванню;
 • Виберіть і відрегулюйте пиляльні гарнітуру;
 • Зробіть пробний запуск;
 • Заглушіть двигун і перевірте натяг ланцюга;
 • Зробіть кілька розпилів, докладаючи слабкі зусилля.
 • Бензопила Tekhmann  - відмінний вибір надійної бензопили для використання, як в домашніх умовах, так і в лісі. Модель має велику потужність мотора, високі оберти холостого ходу, невелика вага і збалансовану конструкцію. Все це забезпечує легкість в управлінні і високу продуктивність. Комфорт в роботі забезпечується спеціальною системою амортизаторів: вібрації, що передаються від двигуна на рукоятки мінімальні! З достоїнств моделі Tekhmann також відзначимо високу якість комплектуючих деталей, заводське збирання, автоматичне мастило ланцюга, наявність системи легкого старту і праймер для підкачки палива. Бензопила Текман подарує Вам тільки позитивні емоції від роботи.

Далі можна використовувати інструмент Tekhmann для рядовий роботи.
Обкатці слід піддавати кожну нову ланцюг або шину. Робиться це для того, щоб різальна гарнітура розігрілася, і всі необхідні деталі були повністю оброблені маслом. Це застрахує ваш інструмент від передчасної поломки.

Швидкий запуск бензопили Tekhmann! !Коли обкатка виконано і проведена заправка паливом і маслом, витягніть підсос, виберіть слабину стартового троса і здійсніть запуск інструменту сильним ривком. Ривок не повинен бути млявим – ви можете залити свічку.
При правильному виконанні дій пила швидко заводиться з першого разу.

бензопила Tekhmann форма клас агрегату належить до рівня домашнього садового приладу, проте володіє солідною міцністю, значними промисловими рисами і відданою працею в тому числі і присутність обставину значного перевантаження. Кохана дасть можливість Для вас приготувати поліна, розрізати дощечки і колоди, зрізати зайве деревина і в тому числі і з метою опиловки кохана придатна. Легкість в експлуатації гарантує з метою подібного приладу ймовірність використання в абсолютно всіх областях, Для вас ніяк не потрібно бути фахівцем з метою високоякісної експлікації та стрімкого вивчення такого роду безперервний пилки. Багато дивні вживав ніяк не володіють концепції простого старту і привести в дію подібну пилку хоча і припустимо, однак досить важко, таким чином одно як безпосередньо канат стартера розтягується дуже важко з проскоками. Дане ніяк не лише некомфортно, однак і негативно впливає на самий-самий стартері, його джерело діяльність досить невеликий. І з цієї причини я радимо Для вас придбати пила бензинова Tekhmann  , кохана має концепцію простого пуску, що гарантує миттєвий пуску мотора з найменшими витратами зусиль. Варто виділити великий період роботи презентованого приладу, хтось прослужить досить довгий час дощ присутність обставину стабільної експлуатації. Це обумовлюється вірною системою мотора, компетентна поршеньковая категорія і блискучий гідроциліндр гарантують тривалий період роботи і вірну діяльність в різних обставинах.