Кошик
23 відгуків
PVA
+380973215459
+380973215459
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Запчастини до бетономішалки

Увагу Важливо

 

Замовлення запчастин у сумі до 500 грн оформляється тільки по передоплаті на картку.

вивчайте фото з розмірами цікавтеся у менеджера перед складанням замовлення

Прохання уточнювати ціну та наявність особливо ціну все заходить в доларах кожен день міняти ми не встигаємо

 

дякую за розуміння

Великий вибір запчастин до різних бетономішалки. Кожен хто стикався з роботою укладання цегли заливки фундаменту і багатьох бетонних робіт, прекрасно розуміє перевагу бетономішалки. Але є один мінус як і вся техніка буває, що вона ламається, і як показує ситуація це відбувається завжди не вчасно, а саме під час роботи.

Наша фірма пропонує вам купити про запас або на заміну деякі запчастини до бетономішалки Віталс, Ростех, Верк Werk, Форте Forte, Кентавр, Бригадир, Дніпропетровським та вони підходять до багатьом китайським бетономішалки.

Зазвичай в першу чергу виходить ремінь ручейковий на БСМ, кнопка подвійна, шестірня, шків привода (під ручейковий ремінь)Китайської бетономішалки, опорна тарілка фланець, підшипники для флянца, рідше виходить винец, бак, редуктор, шестерні редуктора, шестірня 12 зубів колеса.

 

Поліклиновий ремінь бетонозмішувача – ручейковий ремінь, що володіє підвищеною міцністю, відрізняється від звичайних клиноподібних ременів низьким профілем і наявністю струмочків (поздовжніх канавок). Завдяки такій конструкції ременя робоча поверхня стає більше, а можливість проковзування зменшується.
Виробляються ручейковий ремінь, поліклинові ремені в основному з поліуретану (такі ремені застосовуються в побутовій техніці, приладах та обладнанні для обробки дерева,ремінь ручейковий 6pj348 для рейсмуса) і маслобензостійкої гуми (автомобільний транспорт і будівельна техніка,ремінь5PJ450 ручейковий для бетономішалки,а так само підходить ремінь 6pj348 для рейсмуса, ).

 

Для того щоб дізнатися ціну на поліклинові ремені бетонозмішувача або купити поліклинові ремені для бсм, Вам необхідно оформити покупку через корзину або зв'язатися з менеджером по телефону.

Залишити заявку

 

Купити ремені приводні поліклинові він же ручейковий ремінь для бетономішалки!

 

Властивості поліклинових ременів профілю PJ, PK, PL, PM (у варіантах з профілями PL і РМ — додатково арамідний тягова гілка):

 • допустима велика швидкість ременя до 60 м/с.
 • ремінь поліклиновий, ручейковий ремінь придатний для великих передатних відносин.
 • для великої потужності - безвибрационный хід ременя - тривалий термін.
 • експлуатації — висока жиростойкость і можливість експлуатації в тропіках.
 • робота в інтервалі температур від -30°С до +80°С.
 • висока стійкість до впливу зовнішнього середовища — провідність електрики відповідає стандарту: ISO 1813.
Паси поліклинові

Профіль клина Крок, мм Висота, мм

             PH 1,60 2,5

              PJ 2,34 3,5

              PK 3,56 5,5

              PL 4,70 7,0

              PM 9,40 13

 

Эффективностьремень поліклиновий поликлинового ременя неодноразово доведена на сьогоднішній день:

 • поліклинові ремені забезпечують велику площу контактної поверхні, менш схильні до прослизання, більш зносостійкі, ніж звичайні клинові ремені.
 • V-образні ребра відмінно «ложаться» в канавки шківа бетономішалки, забезпечуючи високу навантажувальну здатність, покращує гнучкість, зводить тепловиділення до мінімуму і знижує ріст тріщин.
 • Гумові суміші у складі ременя забезпечують чудову олію - і термостійкість.
 • Високомодульні, мало витягується поліефірні кордшнуры забезпечують чудову стійкість до ударних навантажень і зносостійкість. Служать для передачі обертального моменту при високих оборотах двигуна зі шківами невеликого діаметру.
 • Довгий термін експлуатації.

 

 

1 2 ... 4

 

 

які необхідні для підтримки обладнання у робочому стані. В процесі роботи зношуються швидше за інших такі запчастини як: приводні шестерні, шестерні чавунні до бетономішалки, ремені клинові, ремені зубчасті, ремені ручейковые до бетономішалки, двигун до бетономішалки, редуктор до бетономішалки, кнопки включення і виключення. Рідше виходять з ладу: зубчасті вінці, верхня і нижня опора (фланець) бетономішалок. Пам'ятайте, що якщо, скажімо, у вас є в запасі шестірня до бетономішалки або ремінь ручейковий, то ваша робота не встане в невідповідний момент.

як замовити запчастини для бетономішалки?: Великий вибір деталей БСМ:

tr122

Деталі,механізми, вузли для бетономішалки (запчастини на БСМ) змінюють вузли,механізми для збільшення терміну служби обладнання. Якісне приготування (замешивавшие)бетонних,штукатурних і різних сумішей є складним,відповідальним і  трудомістким,  процесом, в якому основні вузли та механізми беруть на себе сильні навантаження в процесі роботи. Працюючи з великим зносом багато  деталі  будівельного обладнання. Механізми, які постійно працюють у складному середовищі «на все» зазвичай першими — виходять з ладу. Тут Вас виручає інтернет магазин "Балу"Черкаси-запчастини - на сайті - https://balu.in.ua/.  Великий вибір запчастин на бетономішалку.

Але як вибрати і купити запчастини на бетонозмішувач в Одесі,Києві,Харкові та й по всій Україні? Розповімо нижче.

Запчастини на бетонозмішувач: часті поломки обладнання

tr121

Пам'ятаєте, ця будівельна техніка,ділиться на типи в залежності від конструкції. БСМ  бувають редукторными, венцовимі або в окремих випадках  венцово-редукторним.

Зазвичай найдешевша БСМ і є найпоширенішою.Нижче наведемо список, Запчастин найчастіше ламаються в БСМ і  найбільш раскупаемые запчастини для бетономішалки, які, на жаль, схильні до частих поломок по тим чи іншим причинам в процесі використання:

 • зубчастий вінець;
 • поліклинові ремінь (ручейковий);
 • рідше ремінь клиновий.
 • шестерня конусовидна(чавунна);
 • шків (пластиковий, алюмінієвий);
 • Фланці(125,140,160,180 літрову БСМ);
 • підшипники ковзання і кочення(6206);
 • електромотор (Двигун БСМ).
 • Великий вибір запчастин бетономішалки - тут - https://balu.in.ua/g43093927-zapchasti-betonomeshalkam
 •  
 • Дані запчастини підходять на такі бетономішалки як:Forte,Werk,Vitals,Limex,Кентавр,Дніпро м, Бригадир,Сталь,Ростех, Агриматор, і багатьох інших.

Вінець є великий деталлю,яка приводить в рух барабан,грушу і запускає головний процес змішування сумішей. Вінець оперізує барабан-грушу обладнання по колу. Виготовлена в більшості випадків з чавуну,Розглянемо чого боїться ця деталь?. Найчастіше,  запчастина для бетономішалки виходять з ладу, наприклад; з-за ударів, під час роботи і транспортуванні. Вінець в кінці зміни рекомендується добре промити під проточною водою, від Цементу і піску. Заборонено змащувати ПММ мастилами.Правильність обслуговування і експлуатації БСМ. Збільшує термін служби.

Ремінь ручейковий бере участь в передачі крутного моменту від двигуна до шківа. Поліклинові ремені — це запчастина для бетонозмішувача. Які бувають поломки пов'язані з ременями БСМ? Найчастіше спостерігалися такі поломки як:

1)-розтягнення ременя Швидке розтягування відбувається з простої причини: Встановлений не за рекомендаціями, про слабкий під час роботи.

2) - розрив ременя. Найчастіше відбувається за неправильної експлуатації обладнання, наприклад. Запуск,пуск повністю загруженой БСМ призводить до передчасного розриву ременя.

Ремінь бетономішалки дуже просто змінюється,що можна зробити своїми руками. Кожен ремінь з лицьової сторони промаркований,що допоможе в правильному  виборі та купівлі ременя на бетономішалку.

630_8_pj3

Для чого потрібна шестірня на Бетономішалки?

Шестерня повністю бере участь у всьому процесі роботи БСМ основне завдання передати обертання  двигуна на вінець . Матеріал у виробництві цієї запчастини бетоносместеля чавун,  ламається рідко. але  через будівельного сміття: камінчиків, цементу,піску,гравію які потрапляють  на зуби шестерні. Шестірня підбирається під потрібну  модель  техніки, адже потрібно певну кількість зубів,діаметри,крок зуба. оригінальна шестірня БСМ дуже важлива, використання «схожою» деталі може призвести до  непереборний поломки бетонки.

100174011_w640_h640_dscf0409

Шків на бетономішалку необхідний для установки ременя і так само бере участь в передачі крутного моменту на  Бак-груші. Шків на бетонозмішувач передає крутний момент від двигуна до валу з шестірнею,через ремінь. Поломк шківа бетономішалки зустрічаються вкрай рідко,але  як правило, це відбувається, якщо часто включати обладнання, вже завантажене великою кількістю  суміші. Але така поломка усувається дуже просто: зніміть двигун і розтисніть стопорне  кільце (стримуючий елемент(шків) конструкції), в наслідок зберіть все в зворотному порядку.Як вибрати шків бетономішалки?Перше на що потрібно звернути увагу так це наружний діаметр і посадковий діаметр шківа.Останнім часом шків на бетономішалку виробляються з міцного  пластику.У некоторвх випадках центральна частина деталі робиться з металу.Як на приклад шків бетономішалка Forte.

Що робить шків бетономішалки?

1267862013_w640_h640_dscf7398

Підшипник 6206 необхідний для плавного і  швидкого перемішування  суміші. Як правило, обладнання має кілька різновидів підшипників. Пам'ятайте, що якщо зламався хоча б один з них, працювати буде неможливо.В даній сетуации рекомендується поміняти цю запчастину бетономішалки.

Підшипники ковзання і кочення 6206 — це запчастини на бетонозмішувач, які потрібні для полегшення плавного обертання механізмів. Вузол підшипника 6206 розташовується  всередині опорних тарілок (фланців) барабана. Зовнішній і внутрішній вузол підшипника легко замінити своїми руками. А от ремонтувати внутрішній вузол своїми руками не рекомендується, адже Ви можете порушити його герметичність, тому краще звернутися в сервісний центр по ремонту бетономішалок.

IMG_20200723_180746_1
Наш інтернет-магазин"Балу"-запчастини Черкаси. пропонує Вам придбати запчастини до бетономішалки Forte, Werk, Ростех, БСМ, кентавр, Дніпро М, Бригадир, Віталс, Верк, Агриматор,  Limex і багатьох інших виробників. У продажу є опорні тарілки до бетономішалки (фланці), шківи, шестерні, вінці, ремені та захист кожуха,двигуна до бетономішалки,підшипник для бетономішалки.

6206 2 ZR ZVL Підшипники на бетономішалку до фланців   EN Slovakia

Характеристики:

501232091_w640_h640_dscf4288

Підшипник  ZVL закритого типу (захист сипаратера/шарикова ) 6206 2 RSR KOYF  ZVL Slovakia

Внутрішній діаметр підшипника ― 30.8 мм

Зовнішній діаметр підшипника ― 62 мм

Висота підшипника ― 16 мм

Двигун на бетономішалку — це деталь на бетонозмішувач, які  часто виходять з ладу. Мотор є «серцем» будь-якого обладнання і потрібен для передачі деякої потужності крутного моменту за допомогою обертів вала. Дані запчастини для бетономішалки виходять з ладу при ривках, перепадах в мережі, або періодичних перевантаженнях двигуна бетономішалки.

DSCF7444

Факти і як уникнути поломок БСМ? Запчастини для бетономішалки:

Щоб запобігти виникнення передчасних поломок будівельного обладнання слід дотримуватися простих,але в той же час важливих правил експлуатації техніки. Для прикладу візьмемо саму нераспространенную  венцовую бетономішалку.

Важливі поради від Експертів!

 • 1) - виконуйте як завантаження інгредієнтів , так і вивантаження суміші тільки  при включеному обладнанні (коли барабан обертається);Економія шестерні,ременя,шківа,електродвигуна.
 • 2) - Заборонено використовувати!!! «мастило вінця»,а так само  «мастило шестерні», порушення неодмінно призведе до налипання на  вузли бетономішалки піску,цементу,і дрібних каменів і будівельного сміття;(наазавем це все- абразив) як відомо все це почне всі наші вузли і механізми сточувати!!! Економія шестерні, вінця,ременя.
 • 4) - Так як багато деталі зроблені з чавуну,а він є крихким металом,бажано не допускати ударів чим-небудь по вінця і шестерні, адже дані запчастини для бетономішалки дуже чутливі до ударів і можуть просто лопнути; Економія шестерні, вінця.
 •  
 • 5) - У разі екстреної або аварійної зупинки груші - барабана з завантаженими компонентами для приготування суміші Зробіть із кроків Дані про дії:
 • 1)-вивантажите їх повністю,
 • 2)-повторно запустіть обладнання з порожнім барабаном,
 • 3)- потім засипте в нього компоненти заново,

Дотримуючись вищевказаних правил поводження з технікою Вам не доведеться часто купувати запчастини на бетонозмішувач.

 

джерело тут -http://otido.org.ua/?p=73253

 

 

Факти і як уникнути поломок БСМ? Запчастини для бетономішалки.

 


 

Важливо   Замовлення запчастин у сумі до 500 грн оформляється тільки по передоплаті на картку.

вивчайте фото з розмірами, цікавтеся за наявності у менеджера перед складанням замовлення.

Які недоліки у пасової передачі? У порівнянні з іншими системами трансмісії, ремені також мають ряд недоліків: Неможливість ремонту ременя (у разі зупинки або обриву ремінь необхідно замінити) Погіршення з-за впливу мастильних матеріалів та / або хімікатів. Зазвичай низькі робочі температури (від -35 до 85 ° C) Розміри Ремінь потрібно підтягнути Змінне передавальне число через ковзання Обмежена швидкість (близько 35 м / с). Кутова швидкість може змінюватися Обмежена передача потужності (370 кВт) та подальше накопичення тепла Сильне навантаження на вали і підшипники Необхідність у поворотному шківі або регулювання відстані між центрами для компенсації зносу та подовження Які програми?