Кошик
23 відгуків
PVA
+380973215459
+380973215459
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Електроди

Електроди і зварювальний дріт для напівавтомата.

Купити зварювальні електроди, купити зварювальний дріт + напівавтомат.

Доброго дня! На сторінках нашого інтернет каталогу дуже багато різної продукції різних видів і марок, і тут ми також представляємо Вашій увазі новий продукт нашого магазину Барабашово, який знаходиться в місті Черкаси - це зварювальний дріт для напівавтомата і електроди. Тут представлено кілька видів і марок даної продукції, так що Ви можете вибрати саме те, що Вам підходить.
Дріт до полуавтомату - це спеціальне сировина, яка використовується для напівавтоматичного і автоматичного дугового зварювання, що є джерелом для наплавлення металу. Можна також сказати, що це ще один вид електрода тільки в гнучкому стані. Розрізняють кілька видів зварювального дроту:

а) алюмінієвий дріт;
б) нержавіюча дріт;
в) порошковий дріт;
г) обміднений дріт.

Алюмінієва дріт використовується при зварюванні сплавів з алюмінію з марганцем, кремнієм або ж магнієм.
Нержавіюча дріт використовується для зварювання никельованых і хромованих сталей з нержавійки.
Порошковий дріт використовується в тих умовах, де не можна застосовувати інші види дроту, наприклад у суднобудівництві.
Обміднений дріт використовується для зварювання низьколегованих і низьковуглецевих сталей. Дріт обміднений є однією з найбільш затребуваних на ринку України. З її допомогою покращує якість, чистота і міцність зварювального шва, стійкість дуги покращується, а також знижується рівень розбризкування металу.
Кожна з цих зварювальних дротів використовується в середовищі захисних газів, але тільки не порошкова. Якісний зварювальний дріт має ряд переваг це:

Підходить для напівавтомата Kaiser MIG-305

 

 

правильна геометрія дроту;
- якісне гальванічне омеднение;
- рівна і якісна намотування;
- м'яке і стабільне горіння дуги;
- віддільність шлакової кірки – легка;
- євро касети (пластик) не вимагають додаткових насадок;
- плавиться рівномірно і спокійно;
- діаметр і вага дроту відповідає;
- має сертифікати якості.Ми пропонуємо Вам два види зварювального дроту: обміднений зварювальний дріт і флюсова зварювальний дріт. Кожна з них має свою фасування і розмір. Наприклад, обміднений дріт має діаметри 0,8 мм (фасовка 5 і 15 кг) 1,0 мм (фасовка 5 і 15 кг), а також 1,2 мм – фасування 15 кг. Флюсова дріт має діаметр дроту 0,9 мм, а фасовка 400 г і 1 кг
Флюсова дріт використовується для напівавтоматичного й автоматичного зварювання без використання захисних газів. Має сертифікати якості CCS,DNV, LLOYD.
Зварювальні електроди - це неметалевий або металевий стрижень, який використовується для підведення струму до виробу, який потрібно зварювати. На сьогоднішній день випускається більше двохсот різних видів електродів, але всі вони діляться на два типи: не плавляться (неметалеві) і плавляться (металеві). Не плавляться електроди зроблені з таких сплавів як графіт і вугілля. Плавляться або як їх ще називають металеві, зроблені з чавуну, сталі, латуні, міді, бронзи та вольфраму. Металеві плавляться електроди – це об'єднані і покриті стрижні, які мають довжину 250-700мм і виготовлені зі спеціальної зварювального дроту покритою спеціальним шаром. Є кілька видів і розмірів електродів. Ми представляємо Вам зварювальні електроди двох марок: електроди Вістек і електроди Моноліт.
Електроди Вістек призначені для ручного дугового зварювання Kaiser MMA-280 HOME LINE в кейсі на змінному і постійному струмі відповідальних і рядових конструкцій з вуглецевих сталей, (Ст 0, Ст 1, Ст 2, Ст 3 всіх ступенів розкислення – "КП", "ПС", "СП"), згідно ГОСТ 380 і (05кп, 08кп, 08пс, 08, 10кп, 10пс, 10, 15кп, 15пс, 15, 20кп, 20пс, 20) згідно з ГОСТ 1050. Має діаметр 2 мм (фасовка 1 кг), 3 мм (фасовка 1 кг, 3 кг і 5 кг), 4 мм (фасовка 5 кг).
Електроди Моноліт використовуються для зварювання постійним і змінним струмом ручного дугового зварювання з конструкцій з вуглецевих сталей (Ст 0, Ст 1, Ст 2, Ст 3 всіх ступенів розкислення – "КП", "ПС", "СП"), згідно ГОСТ 380 і (05кп, 08кп, 08пс, 08, 10кп, 10пс, 10, 15кп, 15пс, 15, 20кп, 20пс, 20) згідно ГОСТ 1050. Має діаметр 2 мм (фасовка 1 кг), 3 мм (фасовка 1 кг, 2,5 кг), 4 мм (фасовка 1 кг).

Особливості зварювальних електродів:

*легке повторне та первісне запалювання дуги;
*помірне і стабільне горіння дуги;
*мале розбризкування;
*рівномірне і гладке формування шва;
*рутиловое покриття;
*використання змінного і постійного струму;
*мелкочешуйчатое формування металу шва;
*мимовільне відділення шлаку.

Купити зварювальний дріт або подивитися на зварювальні електроди Ви можете у нас в магазині, Барабашово , який знаходиться в місті Черкаси.

Наша фірма Барабашово доставляє продукцію в будь-яке місто України, а якщо ж у Вас виникли питання, Ви можете зв'язатися по телефонах, які вказані в розділі Контакти з нашим менеджером з продажу. Він із задоволенням Вам допоможе.