Кошик
23 відгуків
PVA
+380973215459
+380973215459
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Запчастини до тачкам

Як вибрати хорошу тачку для будівництва?

1) І, можливо, найголовніше це виробник,схоже багатьох,ми дуже розчаруємо,адже у всіх цих і інших в більшості моделях,виробник тільки один,а це Китай!!! Лякатися не треба і він буває робить хороші товари.Нижче ми вам надамо деякі факти або докази якщо хочете підтвердження повністю Китайського виробництва.Наш колектив магазину "Барабашово"в Черкасах за адресою Смилянская 159/3 (база ОПС маг."Барабашово") за 15 років роботи в реалізації будівельного обладнання та інструменту,а також конструкцій з алюмінію драбини,сходи,трансформери,ліси будівельні.Да і ще одне ми відвідали за цей час безліч всі Українських виставок цього ж інструмента і обладнання Поспішаємо вам повідомити Не напружуйтеся всі вироблено в Китаї.Як ми і обіцяли при покупці зверніть увагу на підшипники тачок будівельних,і ви побачите,що вони всі однакові.З першого погляду ясно,що дані підшипники до тачкам,зроблені в Китаї,так як в Україні,такі не виробляють.Так яке подібність у підшипників,всі

pok129

Мало хто не знає що таке тачка будівельна, перевезення садові? Це такий вид техніки без якого практично не обходиться будь-який вид діяльності у якому потрібно перемістити тяжкості,вантажі з точки А у точку В. Так як збільшити термін служби вашого помічника? для збільшення терміну служби нам знадобитися зрозуміти з яких вузлів і механізмів складається Дана техніка і чим міцніше і якісніше буде тієї чи інший вузол,відповідально термін автоматично збільшиться,що і було потрібно довести. основна запчастина - це каркас на який всі кріпиться і встановлюється. Обов'язково при виборі цього обладнання зверніть увагу на зварювальні з'єднання фортеця каркаса забезпечить цілісності та взаємодії механізмів у процесі роботи. Далі на нашу думку йде Кузов,платформа або корито. це те місце де і буде розміщуватися вантаж.Перше на що потрібно звернути увагу при огляді цієї частини тачки.Так це товщина металу з якого зроблений кузов. Він повинен бути якісно прикріплений до каркаса.Як продовжити службу корита? Тут все гранично просто, за великий термін роботи в ремонті було з'ясовано ця частина боїться іржі,корозії,гниття,Багатьом відомо, як позбутися такої проблеми.Чистка, фарбування, Так і зберігання в місцях відсутності високої вологості. Розбираємося далі наступний механізм буде колесо.Без цього механізму втрачається весь сенс використання такої техніки.Так, але потрібно пам'ятати весь механізм складається з таких частин як: гума(шина),камера якщо є,підшипник ну і диск, на якому це все тримається. Для вибору якісного колеса розглянемо варіанти коліс садових возів.Тут лише два варіанти.

Колесо на тачку будівельної 4,80/4.00-8 посилений підшипник (бескамерка)

 

 

 

 

kol124

 

1)-колесо має під гумовою покришкою камеру для накачування насосом,компресором,кому що подобається приклад - велосипедне колесо. + даного колеса легкий хід дешева ціна, мінуси недовговічність, слабкість до пробивання отворів від будівельного сміття.2) Поліуретанове колесо 4,80/4.00-8 для тачки (бескамерка) народна назва колесо поліуретанове,де замість пневмо покришки використовується поліуретан,візуально вона буде схожа на звичайне колесо. Давайте розглянемо ближче+ це довговічність,стійке до дрібних порізів і проколів при їзді по будівельного сміття,але є і мінуси ціна буде дорожче ніж у попереднього колеса,хід всієї техніки стане важче.При поломці змінюється все .Так йдемо далі в шпалерах колесах стоять підшипники кочення,

 

 

 

 

Як вибрати підшипник колеса для тачки будівельній або садовий?

 

DSCF3158

 

чим якісніше підшипник тим легше буде відбуватися процес переміщень вантажів.У дешевих тачках є так званий Підшипник з бортиком 20*35 для тачок будівельних і садових. він сам по собі слабкий і часто ламається. Наша практика показала,для захоплення терміну служби. рекомендація до замінена більш продуктивну модель Підшипника для садових і будівельних тачок (посилені)після заміни старого на новий підшипник,термін експлуатації збільшується в кілька разів.Це секрет про підшипниках. Далі секрет про якісні покришках.У кожній маркування покришки присутній дуже важливі три букви.

 

1 2

Як вибрати якісну покришку?

 

pok126

А саме PR вказує скільки шарів у даній покришці. розглянемо на прикладі, Покришка з камерою 4.80/4.00-8/ 2 PR двох шарова (китайка)  як ми видем всього два шари- це дуже дешева і неякісна покришка.підпільне назви( китайка) і розглянемо якісну.наприклад, Покришка з камерою 4.80/4.00-8/ 8 PR восьми шарова (європейка). Ось цей варіант і пропонують всі наші продавці та ремонтники сервісного центру.

 

 

 

 

 

Я вам скажу ціна тачки будівельної і так досить не висока,але економити на гумі не можна,тут мене підтримають власники автомобілів. Дешева покришка колеса тачки будівельної виходжує пів року і розлетиться по швах і це все показало статистика,а цифра річ уперта .Ну як вам такий поворот? Хочете собі хорошу будівельну тачку доведеться дивитися не виробника, не на колір, а на якісні запчастини.Продовжимо Ми визначили спосіб як вибрати якісну покришку колеса тачки будівельної.Її потрібно перевірити на вескак виявилося,чим важче покришка тим краще якість колеса.Хороша покришка колеса тачки будівельної Повинна важити близько 2 кг. В простонародие її називають "європейка".Все,що важить легше не варто чекати від такої покришки більшого.дивіться відео підписуйтесь,обговорення у коментарях,Телефонуйте і ми підкажемо.

Давайте розберемося,Візьмемо як приклад найпоширеніші бренди в Україні,такі як Дніпро М,Forte (Форте),Кентавр,Vitals (Віталс). ну і ще одну відому будівельну тачку Limex(Лимекс),я впевнений,що ви назавете ще як мінімум 15 видів, але це не має значення, так як в цій статті ми будемо шукати відмінності, а схожість і варто дивитися на бренд будівельної тачки при її виборі?

Купити запчастини до тачкам недорого можна замовивши їх по телефону або через інтернет-магазин"Балу"-Запчастини - Черкаси на сайті - https://balu.in.ua/

Доставка,продаж оригінальних підшипників для тачок здійснюється у всі населені пункти України Новою поштою. Оплата даної одиниці товару здійснюється тільки попредоплате п на картку Приват Банку.

Товар ми зможемо доставити в будь-яку точку України: Запоріжжя, Львів, Житомир, Луганськ, Луцьк, Волинь, Городище, Полтава, Миколаїв, Хмельницький, Кіровоград, Київ, Шпола, Золотоноша, Рівне, Дніпропетровськ, Черкаси, Умань, Біла Церква, Харків, Херсон, Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль та інше.

Давайте подитожим використання якісних вузлів і механізмів в загальному збільшує термін служби та експлуатації будь-якого возка або тачки будівельної.

джерело статті - тут - http://otido.org.ua/?p=73927