Кошик
23 відгуків
PVA
+380973215459
+380973215459
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Запчастини генератора

Запасні частини до генераторів від виробників

Генератор - це спеціально розроблений агрегат, який призначений для перетворення механічної енергії обертання в електричний струм. Основний вузол будь-якого типу генераторів - це двигун.

Сучасні генератори, як правило, використовують бензинові або дизельні двигуни внутрішнього згоряння. Також зустрічаються інверторні агрегати (аналог бензинового ДВС, удосконалений) і газові пристрої.

Про всіх цих пристроях можна прочитати на сайті компанії. Крутний момент від двигуна передається на генератор, де і відбувається перетворення енергії з механічної в електричну і вироблення струму з напругою 220В.

В процесі експлуатації, ті чи інші деталі двигунів, виробляють свій ресурс і підлягають заміні. Своєчасно виконані роботи по технічному обслуговуванню, а також дрібний і середній ремонт, виконаний на професійному рівні, дозволять істотно збільшити термін експлуатації установки в цілому. Але для цього потрібно своєчасно замовити і купити запчастини на електрогенератор.

Запасні частини до генераторів

Інтернет-магазин «Барабашово» пропонує широкий вибір деталей і витратних матеріалів, за допомогою яких можна не тільки проводити ремонтні роботи, але і підтримувати пристрій у робочому стані максимально можливий час. Ми пропонуємо запасні частини до генераторів різних типів двигунів:

Купити запчастини для генератора легко, зручно і доступно за ціною можна замовити в нашому магазині.

Основні деталі

У представленому вашій увазі каталогу компанії«ELECTROSTANCIYA», є всі необхідні запчастини для електрогенераторів.

Ціна на пропоновану продукцію, одна з найбільш доступних у Києві і Області. Умови обслуговування та можливість отримати додаткову знижку за ту чи іншу деталь, робить співпрацю ще більш вигідним, в першу чергу, для замовника.

Ми пропонуємо широкий вибір запасних частин, в тому числі, і для китайських генераторів:

 

 • Глушник двигуна. Проста і надійна конструкція деталі забезпечить зниження шуму при роботі двигуна, забезпечуючи найбільш комфортні умови для експлуатації силового агрегату
 • Котушка запалювання. Це досить просте, але ефективне пристрій дозволяє забезпечувати постійну, фіксовану вироблення іскри, призначеної для займання паливно-повітряної суміші в камері згоряння. Від справності функціонування котушки запалювання безпосередньо залежить витрата палива, і, відповідно, інші економічні показники.
 • Поршень. Функції, виконувані поршнем, це основа перетворення енергії. По-перше, він обмежує робочий простір, де відбуваються всі важливі внутрішні процеси в двигуні. По-друге, що утворюються під час згоряння паливно-повітряної суміші гази тиснуть на поршень, він передає утворюється енергію на шатун.
 • Комплект поршневих кілець. Ці запасні частини забезпечують надійну герметизацію простору, що знаходиться всередині циліндрів. Крім того, вони забезпечують відведення утворюється на днище поршня тепла, а також захищають від проникнення масла з картера в циліндри.
 • Стартер ручного типу. Ця деталь забезпечує швидкий і надійний запуск двигуна шляхом додатки певного механічного зусилля. Від справної роботи ручного стартера залежить простота і зручність запуску у агрегату, можливість глушити генератор і запускати знову в міру необхідності.
 • Маховика стартера. Ця деталь забезпечує надійну та ефективну передачу крутного моменту від ручного стартера на коленвал двигуна. В процесі експлуатації нерідко зношуються зуби маховика, заміна цієї деталі підвищує ефективність пуску і надійність роботи інших деталей двигуна.

 

Висока якість запчастин для генераторів

 

Крім основних вузлів, ми пропонуємо максимальний перелік всіх запасних частин, а також витратних матеріалів, необхідних для здійснення своєчасного догляду за силовим агрегатом. Кожна деталь – це гарантія якості, надійності і ефективності роботи.

В компанії «Барабашово» створені найкращі умови для підбору необхідних запчастин, простого оформлення замовлення і швидкої поставки тих чи інших деталей. Крім цього, при необхідності, консультанти компанії допоможуть підібрати запчастини для генератора з урахуванням моделі вашого пристрою і кращого співвідношення ціни і якості кожної деталі.