Кошик
23 відгуків
PVA
+380973215459
+380973215459
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Оренда відбійного молотка

Оренда відбійного молотка - це рішення, яке допоможе починаючої будівельній фірмі якісно виконати свою роботу, не купуючи на перших порах цей досить дорогий агрегат. Відмінним виходом стане оренда відбійного молотка фірми едон в Черкасах і для працьовитого господаря будинку, який бажає особисто проводити роботи по будівництву і благоустрою свого житла.

Техніка може бути замовлена одночасно з відбійним молотком, а також разом з послугами спеціаліста по роботі з нею.

Наша компанія зарекомендувала себе як надійного партнера, у якого також відмінно налагоджені бізнес-процеси, як і техніка.

Вартість оренди відбійного молотка фірми едон в Черкасах ви можете дізнатися у наших менеджерів. тут

На сьогоднішній день різноманітний ринок інструменту здатний запропонувати величезну кількість моделей відбійних молотків різних торгових марок. Ми пропонуємо своїм клієнтам високоякісні відбійні молотки всесвітньо відомого бренду Edon.

Спектр використання відбійних молотків неймовірно широкий.

Сьогодні майже всі галузі промисловості залежать від роботи відбійних молотків, починаючи від харчової промисловості і закінчуючи ремонтом і будівництвом. Найчастіше машини використовуються в будівництві, на підприємствах.

Найбільш часто беруть в оренду відбійні молотки в Черкасах для забезпечення безперебійної роботи в дорожньому будівництві і ремонті комерційних помещенний , таких як відбійні молотки, пневмо дрилі, пневмо молотки, тобто коли необхідно проведення робіт, пов'язаних з постійним довбанням бетону або асвальта

 
молоток відбійний призначений для вироблення і очищення площині від старого бетону шляхом удару заколленной піки, що і призводить до руйнування старої кладки або старого фундаменту. пневматичні інструменти (будівельні відбійні молотки) та інші механізми, що застосовуються при проведенні будівельно-монтажних та дорожньо-ремонтних робіт. Ми пропонуємо оренду імпортних і оотбойные молотки, вони легко транспортуються на будь-якому автомобілі будівельні бетоноломи з нашого будівельного обладнання можуть бути обладнані 1 – додаткової лопаткою або запасний пікою для кращого збивання плиткової штукатурки зі стін.

відбійні молотки здатні виконати великий обсяг роботи, так як це перевірено численними нашими партнерами під час інтенсивної роботи. Кожен бетонолом Edon ED-65A обладнаний додатковою лопаткою або пікою і обов'язково з загартованими кінчиками для більш тривалої зносостійкості. головну небезпеку під час роботи будь бетоноломом потрібно слідкувати за рівнем масла , щоб уникнути додаткових витрат ваших грошей після здачі нашого будівельного обладнання.Про що ви обов'язково будете проконсультовані нашими досвідченими фахівцями. перед підписанням договара про оренду молотка відбійного Edon ED-65A

Параметри роботи відбійного молотка задаються вручнуючерез курок і важелі управління і контролюються самостійно безпосередньо під час роботи оператором.

вирішили Ви затеели велике будівництво і Вам необхідно що-небудь зламати знести,розбити,відбити, Тоді Вам обов'язково знадобитися купити за хороші гроші будівельний відбійний молоток за вигідною ціною в Черкасах.Але як багато хто вже знають,що саме будівництво та ремонт справа дуже клопітка і витратна, з фінансів і грошей, так як заощадити, але при цьому зробити все,що заплановано в ремонті і будівництві великий досвід в будівництві дозволяє нам радити, тут все досить просто є два спооба економії під час будівництва

[caption id="" align="alignnone" width="99"]Бетономішалка ДН редукторна 140 к. Н/Б низька. Арт. № - 21179 взяти в оренду бетонозмішувач в Черкасах[/caption] [caption id="" align="alignnone" width="120"] Молоток відбійний Edon (Redbo) ED-65A Оренда Відбійного молотока Edon в Черкасах[/caption] детальніше...

1способ. визначайте обсяг роботи і кількості часу витрачених(в даному випадку доби,так як оренда будівельного обладнання практично скрізь обчислюється в добах). детальніше...

Візьмемо конкретний приклад, Вам потрібно залити фундамент під гараж.тТут стає питання купити бетономішалку або взяти в оренду бетономішалку.Вам вже Все Очевидно підготовка опалубки два дні в цей час ми можемо обійтися без бетономішалки, а сама заливка фундаменту теж два дні, і того середня вартість бетономішалки близько 5000грн(це одна з тих,що буде працювати можна знайти в Черкасах ось тут , тепер подивимося вартість оренди бетономішалки в Черкасах -120грн/доба ну що шановні кроти, порахуємо, у першому випадку якщо треба купити бетонозмішувач в Черкасах 5000 грн, у другому якщо треба взяти в оренду бетонозмішувач в Черкасах оренда 240 грн. за дві доби, а купівля 5000-240=4760грн. чистої економії,висновок, Оренда будівельного обладнання в Черкасах економить ваші гроші.

Оренда відбійного молотка Edon 110 в Черкасах і області

Выыбить отвір в стіні, ґрунті, асфальті або в конструкції з бетону, зможе відмінний помічник в будівельних роботах – відбійний млолоток. Відбійник Edon ED-110A -  інструмент, з великою силою і потужністю, який проб'є навіть самий грубий матеріал. Якщо вам потрібен такий прилад в ремонті, не варто його купувати, адже існує оренда відбійних молотків. Такі молотки випускаються вже багато років і роблять нашу роботу набагато простіше. Чтобжы взяти відбійний молоток в оренду ви повинні знати, що саме наша фірма предлагацет інструменти з високою якістю, надійністю, міцністю.

При оформленні оренди бетонолома в заставу залишається паспорт або сума вартості інструмент.

Кожному будівельнику або навіть простій людині, яка робить ремонт, потрібен такий інструмент, але ви можете взяти в оренду відбійний молоток в нашому магазині вл місті Черкаси, адже його покупка коштує недешево.

Відбійний молоток Едон 110 може пробивати і цегла і бетон, і цемент, навіть метал. Немає ніяких складнощів, щоб використовувати цей інструмент, він простий і дуже зручний.

Оренда відбійного молотка Edon в Черкасах  – рационакльное рішення зробити ремонт швидше і якісно. Різні види робіт вимагають саме такої молоток, він полегшує працю і прискорює процес.

Прокат відбійного молотка в місті Черкаси

Ми пропонуємо прокат відбійного молотка з вигідними умовами. Так, як такий апарат використовується не тільки вдома, але і на стрроительных майданчиках, його міцність дуже важлива, і наші інструменти мають добру витримку і потужність, тому сдлучаи поломки виключені.

Який період часу може працювати інструмент і яку товщину пробити залежить від потужності молотка. Якщо вам потрібно обробити стіни, потужність може бути і слабкіше, але якщо справа йде про цеглині або асфальті – молоток повинен мати високу силу моуности. Потужний молоток природно і важче. Відбійний молоток на прокат. 

Оренда відбійних молотків в Черкасах та Черкаській області

Придбати відбійний молоток в оренду Ви можете в нашому магазині у місті ЧЕРКАСИ по вулиці Смілянській 159.

Оренда відбійного молотка.

 

Молоток відбійний Edon ED-110A

Відбійний молоток Edon ED-110A це потужний прилад, призначений для руйнування кам'яних і бетонних плит, а також сняштие асфальтного поккрытия і багато чого іншого. Обладнання такого типу особливо затребуване під час ремонту, будівництва, а також при прокладанні дорожнього покриття. Апарат являегтся професійним інструментом, тому здатний выыдерживать тривалі і виснажливі роботи. Досягається це завдяки высокожкачественным комплектуючим. До таких можна віднести встановлений налдежный електродвигун потужністю 2400 Ватт, який забезпечує також отлилчную продуктивність під час роботи.

Основні переваги Edon Едон ED-110A

- вмонтована додаткова ручка, забезпечена протиковзким покриття,

- велика сила удару і посилений мотор,

- зберігається в чемодані,

- міцний корпус сприяє тривалій роботі.

Характеристики:
 
Напруга електричного струму в мережі :                                                                    220 В
Частота електричного струму в мережі :                                                                            50 Гц
Потужність :                                                                                                                   2400 Вт
Сила удару :                                                                                                               45 Дж
Кількість ударів :                                                                                                    3000 уд/хв
  

Комплектація:

- відбійний молоток Edon ED-110A

- піка і зубило

- ключ

- бічна ручка

- кейс, для зручного і безпечного транспортування інструменту