Кошик
32 відгуків
PVA
+380973215459
+380973215459
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Електролобзики

Для домашнього майстра особливо важливо завжди мати під рукою універсальний інструмент – наприклад електролобзик STURM JS4110QL .
Провідні виробники електроінструменту, такі як Makita, Sturm, Bosch, Black Decker, Skil, випускають безліч моделей інструменту, як побутових, так і професійних.

ЕлектролобзикSturm володіє масою достоїнств.
По-перше, з його допомогою можна виконувати довгі прямі розрізи практично в будь-якому матеріалі – дереві, камені, пластику, сталевому листі... Існують навіть пили (пиляльні полотна), якими можна різати навіть керамічну плитку.
По-друге, в порівнянні із звичайною ножівкою, міняти пильні полотна у електролобзика можна дуже швидко.
І, нарешті, в третіх, електролобзик стати в нагоді для вирізування кругів різного діаметру, а також для прямокутних вирізів.
Ріжучий інструмент електролобзика - пилка.

Принцип роботи електролобзика

Принцип роботи електролобзика дуже простий: за допомогою гвинта пилка жорстко кріпиться в повзуні і здійснює зворотно-поступальні рухи з частотою до 3000 коливань в хвилину (частота при цьому може регулюватися). Крім цього, всі сучасні електролобзики мають багатоступінчастий маятниковим ходом - режим підкачки - дозволяє пильному полотну при русі вниз відхилятися назад. Завдяки цьому, зубці пилки ріжуть матеріал тільки при її русі вгору – внаслідок цього збільшується продуктивність і подовжується термін служби пильного полотна.

Пил для лобзиків випускають багато. Вони робляться з різних матеріалів, відрізняються формою, розмірами, заточуванням і способами розведення зубів.
Для матеріалів з невеликою щільністю призначаються пильні полотна завдовжки 75, 85 або 100 мм Для різних матеріалів застосовуються пили з різним кроком – якщо для дерева він повинен складати від 2.5 до 4 мм, то для металів (1-2 мм).
Для робіт по склу, кахлю та кераміці використовуються пилки з абразивним напиленням (найкращі з алмазним напиленням).

Кілька порад для роботи з електролобзиком

При роботі не "допомагайте" електролобзику – натискати на пиляльне полотно не треба, інакше воно буде сильно нагріватися, і це може привести до його поломки.
Довгі прямі розрізи найкраще робити широким полотном - пилка стабілізує положення лобзика, і пропив виходить рівнею.
Частіше міняйте полотно, тупа пилка тільки «дере», а не ріже матеріал, при цьому зростає навантаження на двигун електролобзика, і падає продуктивність інструменту.
При різанні металів, особливо кольорових і алюмінієвих сплавів, а також дошка підлоги, вагонка потрібно змочувати полотно водою або рідким машинним маслом. Це полегшує різання і продовжує життєвий термін пилки.
При різанні електролобзиком металу товщиною не менше 1 мм під нього підкладають лист фанери і пиляють з малою подачею, щоб уникнути вібрації.
При роботі з малою частотою ходів, частіше давайте відпочити електролобзику - робота в цьому режимі погіршує охолодження електродвигуна.
Суворо дотримуйтесь інструкції по догляду за інструментом - чистіть та змащуйте свій електролобзик STURM, це гарантує його надійну і тривалу роботу.

 

При покупці пильного полотна треба дивитися - чи підходить вона до вашого лобзику.
До інструментів "KINZO" підходять будь-які типи пилкових полотен.
Електролобзики, втім, як і весь електроінструмент, діляться на побутові і професійні.

Бытовые электролобзики менее мощные, в отличие от профессиональных моделей, однако, работают не хуже.
"Домашние" электролобзики могут пилить дерево толщиной до 50 мм и металл толщиной до 2-3 мм и ещё "иметь дело" с массой других материалов от керамики до пластика.
Все электролобзики способны выпилить отверстие с радиусом не менее 15 мм.
Выбирая электролобзик, обращайте внимание на его характеристики, если низшая частота ходов пилки меньше 1000 в минуту, то пластмасса вам не «по зубам».

У електролобзика Sturm є напрямна - горизонтальна опорна платформа, яку він спирається на деталь яку розпилюють. Тому точність пиляння дуже висока і цілком порівнянна з розпилом, зробленим дисковою пилкою.

Зазвичай напрямну електролобзика роблять повертається на кут до 45 градусів. У деяких моделей електролобзиків передбачена система видалення тирси - їх здуває потоком повітря від вентилятора охолодження електродвигуна. Також зустрічаються моделі електролобзиків, у яких пиляльне полотно прикрита захисним прозорим щитком, який також не дозволяє вилітають тирси закривати розмітку.

Однією з важливих характеристик електролобзика є його потужність електродвигуна.
Побутові електролобзики витрачають від 280 до 550 Вт, ефективна потужність становить 130-340 Вт. Також важливо, наявність у електролобзика регулюючої електроніки. Вона забезпечує сталість встановленої частоти ходів при різних навантаженнях і різанні різних матеріалів - результат - навіть при меншій частоті ходів лобзик працює на повну потужність.