Кошик
32 відгуків
PVA
+380973215459
+380973215459
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Бензопилы forte

бензопила Tekhmann форма принадлежит к уровню домашнего садового прибора, однако владеет солидной прочностью, значительными промышленными чертами и верной трудом в том числе и присутствие обстоятельстве значительной перегрузки.

24 месяца официальной гарантии от производителя

Продавец гарантирует упаковку заказанного товара, которая обеспечит целостность и сохранность его товарного вида

Ланцюгова пила Tekhmann CSG-2545 являє собою потужний і надійний садово-будівельний інструмент призначений для обрізки гілок, розпилювання дерев малого та середнього діаметру, заготівлі дров. Високу продуктивність гарантує потужний двигун і якісні шина і ланцюг.

Ланцюгова пила Tekhmann CSG-2545 - отличный выбор надежной бензопилы для использования, как в домашних условиях, так и в лесу. Модель имеет большую мощность мотора, высокие обороты холостого хода, небольшой вес и сбалансированную конструкцию. Все это обеспечивает легкость в управлении и высокую производительность. Комфорт в работе обеспечивается специальной системой амортизаторов: вибрации, передаваемые от мотора на рукоятки минимальны! З достоїнств моделі Бензопила Tekhmann CSG-2545 також відзначимо високу якість комплектуючих деталей, заводське збирання, автоматичне мастило ланцюга, наявність системи легкого старту і праймер для підкачки палива. Бензопила Текман подарує Вам тільки позитивні емоції від роботи.

Надійна та потужна бензопила Tekhmann CSG-2545 має двигун об'об'ємом 52 см³ з хромованим циліндром та потужністю 3.4 кінських сили, або в єквіваленті 2,5 кВт. Модель CSG-2545 оснащена антивібраційною системою, гальмом подвійної дії, якісним повітряним фільтром, та щепленям пригодним до ремонту і заміни комплектуючих запчастин. Офійійна гарантія від постачальника 2 роки !