Кошик
32 відгуків
PVA
+380973215459
+380973215459
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Sturm (штурм) акумуляторна дриль-шуруповерт

Як вибрати шуруповерт Sturm?

В даний час ринок будівельних матеріалів і пристосувань може запропонувати безліч моделей жіночих сумочок. Питання лише в тому, який з них підійде вам для виконання тих робіт, які ви зібралися проводити в своїй квартирі.Набуваючи шуруповерт, не скупилися на гроші: краще купити шуруповерт Sturm відомої фірми і отримати якісний інструмент, який прослужить вам довгі роки, ніж купити дешеве пристосування і через місяць йти в магазин за новим.
Головними параметрами, на яких передусім слід зосередити увагу, є крутний момент і частота обертання.

Шуруповерти Sturm з високим крутним моментом дозволять вам не тільки загвинчувати шурупи, але навіть і свердлити тверді матеріали.
У найбільш дорогих шуроповертов, які використовуються професіоналами, що крутить момент може досягати 130 Нм.
Проте для домашнього використання вам досить шуруповерта Sturm з моментом, що крутить, 10 - 15 Нм. Цього цілком достатньо для того, щоб закрутити не тільки шурупи, але й тугі саморезы.

Для того, щоб правильно вибрати потрібну частоту обертання шуруповерта Sturm, слід визначити, як ви будете його використовувати.
Якщо основним завданням інструменту буде закручування шурупів, то вам буде досить швидкості дорівнює 400-500 про./мін. Якщо ж ви хочете використовувати шуруповерт Sturm, як свердлильний інструмент, то вибирайте швидкість не менше 1200-1300 про./мін. Більш висока швидкість потрібна тільки в окремих випадках.

Важливим елементом шуруповерта також є редуктор.
Саме від нього залежить кутова швидкість обертання робочого валу інструменту.
Для закручування шурупів досить 500 об/хв, для свердління потрібно від 1200 до 1500 об/хв.

При купівлі шуруповерта Sturm радимо вибирати той, в комплекті з яким йде запасний акумулятор.
Основних причин цьому дві.
Насамперед, це дозволить заряджати запасний акумулятор під час роботи з іншим і, тим самим, уникнути простоїв у роботі. Крім цього, у випадку якщо акумулятор вийде з ладу, вам доведеться купувати новий. А вартість якісного акумулятора недалеко пішла від ціни хорошого шуруповерта Sturm.
Зверніть увагу і на те, що чим вище робоча напруга акумулятора, тим потужніше сам інструмент.

Як вибрати шуруповерт?

В даний час ринок будівельних матеріалів і пристосувань може запропонувати безліч моделей жіночих сумочок. Питання лише в тому, який з них підійде вам для виконання тих робіт, які ви зібралися проводити в своїй квартирі.

Купуючи Акумуляторну дриль Edon CF-1202, не скупіться на гроші: краще купити шуруповерт відомої фірми і отримати якісний інструмент, який прослужить вам довгі роки, ніж купити дешеве пристосування і через місяць йти в магазин за новим.
Головними параметрами, на яких передусім слід зосередити увагу, є крутний момент і частота обертання.

инструментEdon CF-1205 з високим крутним моментом дозволять вам не тільки загвинчувати шурупи, але навіть і свердлити тверді матеріали.
У найбільш дорогих шуроповертов Edon CF-1009S, які використовуються професіоналами, що крутить момент може досягати 130 Нм.
Проте для домашнього використання вам досить дрилі Edon CF 1805 з моментом, що крутить, 10 - 15 Нм. Цього цілком достатньо для того, щоб закрутити не тільки шурупи, але й тугі саморезы.

Для того, щоб правильно вибрати потрібну частоту обертання шуруповерта, слід визначити, як ви будете його використовувати.
Якщо основним завданням інструменту буде закручування шурупів, то вам буде досить швидкості дорівнює 400-500 про./мін. Якщо ж ви хочете використовувати шуруповерт, як свердлильний інструмент, то вибирайте швидкість не менше 1200-1300 про./мін. Більш висока швидкість потрібна тільки в окремих випадках.

Важливим елементом акумуляторної Дрилі Sturm CD3218LB також є редуктор.
Саме від нього залежить кутова швидкість обертання робочого валу інструменту Sturm CD3218LB.
Для закручування шурупів досить 500 об/хв, для свердління потрібно від 1200 до 1500 об/хв.

При покупці новинки Edon CF-1006S радимо вибирати той, в комплекті з яким йде запасний акумулятор.
Основних причин цьому дві.
Насамперед, це дозволить заряджати запасний акумулятор під час роботи з іншим і, тим самим, уникнути простоїв у роботі. Крім цього, у випадку якщо акумулятор вийде з ладу, вам доведеться купувати новий. А вартість якісного акумулятора недалеко пішла від ціни хорошого шуруповерта Edon CF-1006S.
Зверніть увагу і на те, що чим вище робоча напруга акумулятора, тим потужніше сам інструмент.
Акумулятори шурупокрутів бувають трьох видів: нікель-кадмієві, нікель-метал-гидридні і літій-іонні.
Найбільш екологічними вважаються літій-іонні батареї: в них немає кадмію, який небезпечний для здоров'я людини. Однак даний тип акумуляторів нестійкий до дії негативних температур.

Мінус шурупокрутів, що працюють від напруги в мережі, полягає в тому, що довжина їх шнура дещо обмежує використання інструменту. До того ж, шуруповерти такого типу більш важкі.
Електричний шуруповерт слід вибирати, якщо вам належить використовувати інструмент часто і довго, при цьому обробляючи тверді матеріали.

При купівлі техніки Edon CF-1009S не забудьте примірятися до нього.
Інструмент повинен зручно тримати в руці і не бути занадто важким. Значно менше рука втомлюється, якщо рукоятка знаходиться по центру тяжкості шуруповерта.

У даній статті ми спробували розкрити найбільш важливі характеристики, на які слід звернути особливу увагу при покупці інструменту
Вибір фірми-виробника і додаткових можливостей шуруповерта залежить від ваших особистих переваг.

Шуруповерт Напевно, кожен, хто хоч раз робив ремонт у своєму домі, знає, яким необхідним і важливим інструментом є  Акумуляторну дриль Sturm CD3218LB.

Будівельні роботи, складання меблів, заміна вимикача, установка люстри, всі ці та інші дії, необхідність яких виникає досить часто при ремонті квартири або будинку набагато простіше виконувати з використанням шуруповерта.

Отже, рішення прийнято, Ви зважилися на покупку цього необхідного в господарстві інструменту Sturm CD3218LB і прямуєте в найближчий будівельний магазин.
Можна звичайно довго не роздумуючи придбати перше що «порадує око» дизайном і ціною, але боюся такий підхід до вибору інструменту може принести надалі велике розчарування.

Перш ніж придбати шуруповерт Sturm CD3218LB, подумайте для яких цілей він Вам необхідний, ознайомтеся з технічними характеристиками інструменту, і тільки після цього робите покупку.
Як же вибрати шуруповерт Sturm CD3218LB, на що звернути увагу в першу чергу? Давайте розберемося.

Корисні поради:

Ніколи не навантажуйте акумуляторний інструмент Sturm CD3218LB так, щоб навантаження змушувала двигун зупинитися.
Зберігайте його в сухому і теплому місці. Температура навколишнього середовища не повинна перевищувати п'ятдесяти градусів Цельсія, інакше можна пошкодити акумулятор. Не залишайте інструмент під прямими сонячними променями або дощем.

Максимальний термін служби нікель-кадмієвого акумулятора підвищується при експлуатації в температурному режимі, становить від десяти до сорока градусів Цельсія. Для досягнення повної зарядки акумулятора його необхідно повністю розрядити, а потім заряджати знову.
Для зарядки акумулятора використовуйте тільки штатний зарядний пристрій Edon.

Акумуляторні інструменти дуже практичні - при роботі з ними ви не залежите від розетки, оскільки не "прив'язані" до неї проводами. Звичайно, зовсім без джерела струму не обійтися - акумулятори необхідно періодично підзаряджати. Для цього вам буде потрібно зарядний пристрій.
На додаток до вже наявного акумулятора має сенс придбати ще один - на зміну, завдяки цьому ви зможете виконувати великий обсяг робіт без перерви на зарядку. В зарядному пристрої акумуляторна батарея заряджається до повної потужності за кілька годин.

Нової батареї потрібно "тренування" - вона повинна бути заряджена, а потім розряджена п'ять-сім разів - завдяки цьому при кожній наступній зарядці акумулятор буде заряджатися повністю

Акумулятори шурупокрутів бувають трьох видів: нікель-кадмієві, нікель-метал-гидридні і літій-іонні. В техніці Sturm CD3218LB встановлена літій-іонні акумулятори.
Найбільш екологічними вважаються літій-іонні батареї: в них немає кадмію, який небезпечний для здоров'я людини. Однак даний тип акумуляторів нестійкий до дії негативних температур.

Мінус шурупокрутів Sturm, що працюють від напруги в мережі, полягає в тому, що довжина їх шнура дещо обмежує використання інструменту. До того ж, шуруповерти Sturm CD3218LB такого типу більш важкі.
Електричний шуруповерт Sturm слід вибирати, якщо вам належить використовувати інструмент часто і довго, при цьому обробляючи тверді матеріали.
Дриль-шуруповерт акумуляторна Sturm CD3218LB призначена для робіт з кріпильними елементами та свердління отворів. Акумуляторний шуруповерт Sturm CD3218LB має планетарний редуктор підвищеної міцності.
При покупці шуруповерта Sturm не забудьте примірятися до нього.
Інструмент повинен зручно тримати в руці і не бути занадто важким. Значно менше рука втомлюється, якщо рукоятка знаходиться по центру тяжкості шуруповерта.

У даній статті ми спробували розкрити найбільш важливі характеристики, на які слід звернути особливу увагу при покупці шуруповерта Sturm.