Кошик
32 відгуків
PVA
+380973215459
+380973215459
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Електрорубанки Іжмаш

Думаю кожному знайомий такий електроінструмент як електрорубанок.
Електрорубанок незамінний при ремонті будинку або на дачі. В даний момент на ринку електроінструменту представлені електрорубанки різних фірм.
Найпопулярніші електрорубанки таких фірм як Makita, Bosch, Black Decker.

Для будь-якого майстра однією з головних переваг електрорубанка, крім надійності і ергономічності, є набір аксесуарів, що дозволяють виконувати завдання, теоретично підвладні тільки деревообробним верстатам.
Але говорячи про практичні переваги не варто забувати і про економічні: адже необроблена дошка коштує майже удвічі дешевше обструганной.

Вибір електрорубанки

Вибираючи електрорубанок слід звернути увагу на деякі моменти.

Підошва
Чим гладше поверхня електрорубанка, тим відповідно рівніше буде выструганное дерево.
Утворюється під час роботи повітряна подушка, як правило, не дозволяє зробити электрорубанку зріз однаковим по товщині. Ця проблема була вирішена виготовленням підошов з борозенками.
На передній частині підошви один або декілька жолобків у формі букви V (під кутом 90 градусів), розташовані по довжині, служать для зняття фаски з кутів оброблюваних деталей.

Під час регулювання по висоті передньої частини підошви електрорубанка Іжмаш Industrial Line вона може підніматися вертикально, а для деяких моделей електрорубанком ( Іжмаш Industrial Line )ому відстані від ножів, що забезпечує тонкий, рівний зріз.
Довжина і ширина підошви впливають на стійкість рубанка при роботі.

Бічний обмежувач і глибиномір
Бічний обмежувач в электрорубанке Іжмаш Industrial Line, в поєднанні з глибиноміром точно задає ширину і глибину стружки, що знімається. Для зрізання кутів деякі обмежувачі нахиляються до 45 градусів. При вистругуванні тонких граней, бічний обмежувач допомагає надати рубанку хороше рівновагу.
З усіх аксесуарів ці два повинні бути в комплекті обов'язково.

Аксесуари для електрорубанком Іжмаш Industrial Line
Для електричних рубанків існує безліч аксесуарів. Наприклад, хвилясті ножі із загартованої сталі різних розмірів, які використовуються для чорнової обробки.
Обладнання, що дозволяє встановити рубанок нерухомо, перетворює його в автоматичний фуганок і стругальний верстат одночасно. Це дуже зручно, проте, при роботі треба бути особливо уважним в цілях безпеки.

Практичні переваги
Ергономічність відіграє важливу роль щодо зручності рукоятки і точності обробки заготовок. Від нахилу рукоятки безпосередньо залежить точність руху рукоятки і сила, що витрачається на його просування. На досить широкій рукоятці розташований гашетка «пуск-стоп» та її запобіжник, яким легко маніпулювати однією рукою.
Проміжок між рукояткою і кнопкою регулювання спрощує користування останньою.
Досить велику вагу, що надає інструменти хороше рівновагу, може стати перешкодою при роботі «з розмахом» або при обробці великої кількості дощок. І, нарешті, для роботи рубанком, який часто доводиться переносити на довгі відстані кращий довгий шнур.

Мета роботи рубанком — зробити поверхню як можна більш гладкою, зберігаючи при цьому задані розміри. Після роботи на электрорубанке Іжмаш Industrial Line з прямими ножами результат не завжди задовільний. Вистругана поверхню трохи хвилеподібна, що відповідає пройденим рубанком дистанцій між двома послідовними проходами. Відстань між цими проходами залежить не стільки від швидкості, з якою рухається рубанок, але і від того наскільки точно ножі відрегульовані по висоті відносно один одного.
Ця проблема автоматично усувається при роботі з рубанком зі спіральним» ножем.

Іжмаш Industrial Line ― це клас електроінструментів, призначених для професіоналів, які цінують якість і час.
Всі вироби Іжмаш Industrial Line орієнтовані, в першу чергу, для професійного використання і для тих, хто любить працювати надійним і потужним інструментом.
Всі інструменти цієї серії посилені по потужності і конструкції.

Рубанок Іжмаш 2100 ind це досить потужний інструмент, який має пряме призначення стругати дерев'яну поверхню, щоб надати форму, прибрати зайві шорсткості, зробити фігурне заглиблення в дереві, зменшити розміри і надати форму дерев'яним виробам. Здавна рубанок використовувався в ручну, що безумовно забирало багато сил і займало досить тривалий час.

Принцип дії електрорубанки Ижмаш Industrial Line

Основна деталь будь-якого електричного рубанка — обертовий барабан, із закріпленими на ньому ножами. А так як деревина за своєю природою має неоднорідну структуру, то для того, щоб оброблювана поверхня виходила гладкою, електромотор, що обертає барабан, повинен бути досить потужним (від 580 до 900ВТ) і мати швидкість до 1000 оборотів в хвилину.

Обертальний рух від електромотора до барабана передається за допомогою зубчастого приводного ременя, а оскільки час від часу він зношується і потребує заміни, то його розташовують під бічним знімним кожухом. Інший знімний кожух над мотором відкриває доступ до вугільних електричних щіток.
Плавне збільшення швидкості обертання при включенні і електронне підтримання постійної швидкості обертання практично повністю виключають перевантаження електродвигуна.

Підошва електрорубанки Ижмаш Industrial Line , виконана з литого алюмінію, розділена на дві частини, розташовані попереду і позаду барабана. Задня нерухома частина підошви електроінструменту ковзає по вже оструганной деревині, передня рухається по ще не обробленій поверхні і, маючи можливість регулюватися по висоті, задає потрібну товщину стружки, тобто глибину зрізу.

Регулювання здійснюється рукояткою або кнопкою з діленнями, яка часто виконує функцію другої рукоятки. При роботі слід пересувати електрорубанок з постійною швидкістю, величина якої залежить від товщини стружки, що знімається.

Особливості електрорубанки Іжмаш 2100 IND:

- прогумована ручка для комфортного використання;
- професійні ножі багаторазового використання;
- універсальна модель: стаціонарний і ручный рубанок;
- покращена система видалення пилу;
- регулювання глибини стругання;
- сучасний дизайн;
- потужний двигун;
- професійні ножі багаторазового використання;
- ширина ножа — 110 мм;
- доступна ціна.

Технічні характеристики:

*тип — рубанок;
*споживана потужність – 2100 Вт;
*робоча напруга – 220 Вт;
*робоча частота – 50 Гц;
*частота обертання барабана – 16000 об/хв;
*максимальна ширина стругання – 110 мм;
*максимальна глибина стругання: 3.5 мм;
*харчування – від мережі;
*вага – 5,41 кг.

У багатьох електрорубанком  Ижмаш Industrial Line обертовий барабан відкритий з одного боку. Це дає можливість вибирати чверть під прямим кутом по всій довжині заготовки (якщо треба зняти більший шар, чим миє взяти машина за один раз, це можна зробити за кілька проходів).
Бічний обмежувач, часто входить в комплект інструменту, допомагає вибрати без особливих зусиль чверть потрібної ширини.
Також на моделях з цим пристроєм можна зустріти захисний відкидний кожух, розташований збоку барабана при звичайній роботі рубанка і піднімається, коли ви починаєте вибирати чверть