Кошик
23 відгуків
PVA
+380973215459
+380973215459
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Гумова ущільнювальна прокладка на молочний бідон

У нас можна купити нові прокладки кришки фляг алюмінієвих об'ємом 40 л. (38 к.), 25 л. і 20 л. за заводськими цінами. Працюємо безпосередньо з виробником даного товару.

Ущільнювальне кільце для Молочної фляги алюмінієвої ,а сам бідон застосовується для безпечного зберігання і зручного транспортування рідких і сипучих продуктів (води, молока, сметани, олії, меду, соків, пива, вина, і ін), а також різного сировини.

Сам молочний бідон виготовлений з харчового алюмінію – практичного і міцного матеріалу, який не деформується і не пошкоджується в процесі використання. Герметичні кришки з гумовими (або силіконовими) ущільнювачами як чорного кольору,так і світлого закриваються дуже щільно і забезпечують високу збереженість продукції протягом усього терміну служби виробу. Алюмінієва фляга не вбирає сторонні запахи, тому цілком підходить для багаторазового застосування для різних продуктів і матеріалів. Харчовий алюміній, з якого виготовлені фляги, абсолютно безпечний для здоров'я людини, і, головне, не токсичний.Все це так само відноситься і до ущільнювального кільця на кришку молочного бідона Завдяки низькій вазі і зручним ергономічним ручкам алюмінієві бідони зручно транспортувати. Компактні розміри полегшують зберігання. Алюмінієва фляга також підходить для застосування в якості перегінного куба при дистиляції,так званого самагоно варення. Може бути використаний на пасовищах, молочних фермах, харчових виробництвах.

Більше інформації та фото у розділі «Бідони молочні».

Ця прокладка, виготовлена з харчового силікону – практичного і міцного матеріалу, який не деформується і не пошкоджується в процесі використання. Герметичні кришки з гумовими (або силіконовими) ущільнювачами закриваються дуже щільно і забезпечують високу збереженість продукції протягом усього терміну служби виробу. Алюмінієва Завдяки харчового ущільнювачу не вбирає сторонні запахи, тому цілком підходить для багаторазового застосування для різних продуктів і матеріалів. Харчовий силікон, з якого виготовлені ущільнювальні кільця, абсолютно безпечний для здоров'я людини, і, головне, не токсичний. Завдяки низькій вазі і зручним ергономічним ручкам алюмінієві фляги зручно транспортувати. Компактні розміри полегшують зберігання. Алюмінієва фляга також підходить для застосування в якості перегінного куба при дистиляції. Може бути використаний на пасовищах, молочних фермах, харчових виробництвах.

Більше інформації та фото у розділі «Харчова прокладка ущільнювач на кришку молочного бідона».
Ущільнювальне кільце для Бідона 40 літрового.
Характеристики молочного бідона на 25 л:
технологія — суцільнотягнені;
номінальний обсяг бідона 25 л;
фактичний обсяг бідона 25 л;
зовнішній діаметр 37 см;
діаметр горловини 22 см;
висота 45 см;
вага 7 кг
ГОСТ 5037-97
Молочний бідон-фляга на 40 л.
Характеристики молочного бідона на 40 л:Бідон молочний 40 л.
технологія — суцільнотягнені;
номінальний обсяг бідона 38 л;
фактичний обсяг бідона 40 л;
зовнішній діаметр 37 див.;
діаметр горловини 22 см;
висота 60 см;
вага 7 кг
Молочний бідон-фляга на 25 л.
Характеристики молочного бідона на 25 л:Бідон молочний 20 л.
технологія — суцільнотягнені;
номінальний обсяг бідона 25 л;
фактичний обсяг бідона 25 л;
зовнішній діаметр 37 см;
діаметр горловини 22 см;
висота 45 см;
вага 7 кг
ГОСТ 5037-97
Молочний бідон-фляга на 20 л. Бідон молочний 25 л.
Характеристики молочного бідона на 20 л:
технологія — суцільнотягнені;
номінальний обсяг бідона 20 л;
фактичний обсяг бідона 20 л;
діаметр верхній 24 см;
діаметр нижній

вище представлені тих розміри і гости молочних бідонів алюмінієвих на 20,25,38,40 літрів.
Гумове кільце ущільнювач молочного бідона на 25,20,38, і 40 літрів
У нас можна купити нове силіконове харчове ущільнювальне кільце на алюмінієві об'ємом 40 л. (38 к.), 25 л. і 20 л. за заводськими цінами. Працюємо безпосередньо з виробником даного товару.
Молочна алюмінієва фляга застосовується для безпечного зберігання і зручного транспортування рідких і сипучих продуктів (води, молока, сметани, олії, меду, соків, пива, вина, і ін), а також різного сировини,Добре підходить для використання і виробництва самогоноваріння у винокуров.Фляги алюмінієві